Õpilaskodu on tööhoos

Sügis saabus ja puudelt langesid lehed. Ühel hetkel oli lehti  puude all liiga palju. Õpilaskodu õpilastega riisusime kokku hunnikute kaupa lehti. Kõik olid tublid ja tööhoos. Tunne sai parem, kui koolihoov oli lehtetest puhas.

  1. oktoobril külastasid meid Kadaka põhikooli õpilased. Pidasime nendega koos sügispidu. Vot see oli küll väga ilus ja lahe pidu! Mängisime tutvumismänge ja Lõvijahti, laulsime ja tantsisime. Saime külalistelt kingituseks sügisandidest tehtud metsaelaniku. Kui saabus aeg ja sõbrad pidid lahkuma, saatsin ma nad bussipeatusesse.

Pikkadel pimedatel sügisõhtutel me  küpsetame oma rühmas. Tegime õunakooki, õuna-porgandikooki, porgandimuffineid, odrakaraskit, õhukesi ja pakse pannkooke. Tegime õunamoosi ja õuna-porgandimoosi.

Mardipäeval jooksis 2. rühm mardisante õpilaskodule ja ka toimetuleku pikapäevarühmale. Küsisime neilt küsimusi, õnnistasime ja mängisime ühiseid mänge. Marditrall lõppes paljude säravate silmadega, oli tore üritus.

Samal päeval toimus ka isadepäeva rahvastepalli võistlus. Osalesid isad, emad, onud, tädid, vennad, õed, ka õpetajad ja meie kooli endised õpilased. See oli tore üritus ja mulle meeldis väga sellest osa võtta. Eriti meeldis see, et mängust võttis osa ka minu tööandja ja meil sai temaga väga palju nalja. Ka temale meeldis see üritus, ta oli osav mängija, rahvastepall oli tema kooliaja lemmikmäng. Mängu lõpus selgitati ka võitjavõistkond, kuid see polnudki oluline. Oluline oli see, et saime mängida koos teistega. Hea tuju oli kõigil.

Loo kirjutas Tiia

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: