Kingisadu huvitegevusele

Juba möödunud aasta lõpus, kui Tallinna Haridusametist eraldati täiendavalt lisaraha huvitegevusele, saime avada kaks uut loomaaiaringi nii abikooli kui ka toimetulekukooli õpilastele. Ringitunnid toimuvad pidevalt uuenevas Tallinna Loomaias Inari Leimani juhendamisel.

Tuisu osakond sai II õppeveerandist avada kunstiringi. Ostsime neile molbertid, trükipressi ja muud vajalikke kunstitarbeid ning loodame peagi näha põnevat kunstinäitust!

Detsmbris avasime rattaringi. Kui koolimajja jõuab saadetis kaheksa jalgratta, kahe tõukeratta, kiivrite ja muu varustusega ning teekate muutub kuivemaks alustame sõiduõppega. Rattaringis õpetame õpilasi liikluses targalt talitama ning valmistume õpilastega jalgrattalubade eksamiks. Rattaring toimub neljapäeviti ja kindlasti tõstab see meie kooli õpilaste liiklusteadlikkust.

Aasta lõpus saime taas avada joogaringi, mis toimub esmaspäeviti. Uhiuus ping pongi laud annab uut hoogu pallimängudele ning Maire Saarmani juhendamisel avamegi jaanuaris uue lauatennise ringi.

Uus muusikakomplekt, kuhu ühenduvad mikrofonid ja võimendi lubab taas avada karaokeringi, mis on varasemalt õpilastele rohkel rõõmu pakkunud.

Sellised toredad kingitused rõõmustavad õpilasi alanud juubeliaastal huvitegevuses, mis nii meie koolile kui kogu Eestimaale nii oluline on. Ikka laste heaks! Elagu Eesti! Elagu meie kool!

Autor: Maire Paluveer

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: