EV 100 juubelikontsert meie koolis

Meie kool tähistab 23. veebruaril piduliku kontsertaktusega Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva. Kavas olevad laulud, tantsud ja head soovid loovad üleva meeleolu erakordse sündmuse eel.

Kontserdil kirjutame üheskoos oma head soovid kalli Eestimaa jaoks kaardile ning võtame need tulevikku kaasa. Õpilaste ja õpetajate soovid on lihtsad ent tähtsad: armasta oma kodu, peret ja sõpru, hoia oma maad ja loodust, pea kalliks väikese Eesti väärtusi ja värve!

kaardi väliskülje vaade, pildi autor Maris Lindsalu
kaardi väliskülje vaade, pildi autor Maris Lindsalu. Hiiglasuure sünnipäevakaardi trükkis kontserdi tarvis meile kingitusena Reklaam ja Disain OÜ.

Sünnipäevakaardi, mida ühiselt kirjutame, joonistas Maris 9. b klassist. Kaardil on kujutatud kõik Eestimaale oluline: meie puhas ja puutumatu loodus, meie jaoks väga tähtis meri, meie uus võimekus kosmoseuurijatena, meie, eestlaste, lennukad ideed ja iseteadlikkus.

Tähtsa sündmuse puhul tuleb Eesti Vabariigi kaitsejõudude poolt kontserdile kooliperet tervitama vanemleitnant Alo Tamm Eesti Reservohvitseride Kogust.

Peokava panid kokku õpetajad Mare Parkala, Kaie Henk, Mallika Koel ja Anne Eeljõe. Peojuhid olid Robin 8.a ja Siret Merit 7.a klassist. Pidu toetavate tegevustega olid abiks Urve Pihlak, Helmo Ostrad, Silvia Paluveer,Tuidu osakonna õpetajad ja lõpuklasside õpilased.

Huvijuht Maire Paluveer

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: