Võta osa Eesti pildistamisest

24. veebruaril kell 13.00 kutsub Eesti Pressifotograafide Liit kõiki Eesti elanikke ja külalisi jäädvustama ajaloolist hetke ning pildistama ühe minuti jooksul ümbritsevaid inimesi, meeleolusid, objekte või loodust.

Pole oluline, kas viibid metsas, oled tööl, istud peolauas või toimetad kodus – tee sellest foto ja saada see meile. Kui soovid, võid ka ette valmistada ja läbi mõelda, mida sellel tähtsal päeval Eesti ajaloo jaoks jäädvustada.

Võid kokku kutsuda oma küla rahva või minna naabrile külla. Pildista tavapärast eluolu. Märka asju, objekte, maastikke, tänavaid jne, mis kindlapeale muutuvad. Praegune mood on kindlasti mõne aja pärast ajalugu ja huvitav lastele vaadata. Tänapäevaseid tehnikaimesid võime aastate pärast vaid muuseumis näha.

Jäädvusta minuti jooksul hetk, mis täna on sulle täiesti tavaline, kuid aastate pärast meie ühine ajalugu.

Fotode eesmärk on jäädvustada Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva, et ka järeltulevad põlved kogeksid seda hetke ja ajastut. Kõik aktsiooni käigus tehtud pildid kogutakse kokku ja edastatakse koos autori nime ja kujutatu kirjeldusega säilitamiseks Eesti Rahva Muuseumi. Plaanis on ka näitus, kus avaldame kõik saadetud fotod. Kindlasti avaldame netikeskkonnas kõik pildid . Otsi meid ka Facebookist : Eesti Minut – Tule osale Eesti ühispildistamises!

Eesti Pressifotograafide Liit

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: