Jõululaat TONDIL

Kauplemisest laadal

Laadale registreerimise tähtaega 4. detsember 2017. Soovitav on teha klassidevahelist koostööd
Laadamaks – 1€ klassikollektiividele ja muudele koostöövormidele meie koolist nt õpilaskodu või pikapäeva rühm, ring jne. Kogunenud rahasumma loositakse välja õigeaegselt registreerunute vahe.
Toidukauba müük – näpuvahelt söödavat toitu müüme kohvikuala pagariäris, pakendatud kaupa võib müüa võimlas oma müügiletil. Näide: kandikul parajateks tükkideks lõigatud vanaema õunakoogi viin pagariärile müügiks, ilusasti kinnisesse pakendisse pakendatud piparkoogid müün võimlas. Võimlas müüdava toidu puhul garanteerib müüja, et toidukaup jõuab ostja kotti kinnises pakendis, nõnda, et toit ei pudene laiali. Pagariäris toidukauba müümiseks on kaks võimalust: ise müüa (1 müüja) või anda oma küpsetised heategevuseks toimkonnale müüa (selgitus allpool).
Kohvik – kohvik töötab sel aastal sööklas, et oleks rohkem ruumi ja mugavam nii tegijatel kui külalistel. Kohvikus on kaks müügiala: Kohvik ühes otsas ja teises nö Pagariäri lahtiste kookide, pirukate ja muude suupistetega. Kohvikupidajad toimetavad kohvikuga nii nagu varasematel aegadel ikka – nemad ei müü klasside koogikesi ega muid suupisteid. Selleks on teine lett – Pagariäri, kus on oma toimkond.

Jõululaat on heategevuslik projekt

Jõululaada peamine eesmärk on koguda raha uuenevasse koolimajja ostetava uue klaveri jaoks. Seetõttu peab iga müüja arvestama annetusega, milleks on minimaalselt 20% kasumist. Väljastpoolt kooli tulijatele on laadatasu 15€ ja see läheb samuti klaveriostu fondi.
Kui soovid võid oma annetuse teha ka pagariärile kooke, pirukaid või muid suupisteid tuues. Pagariäri toimkond müüb need maha ja kogu müügitulu läheb sellisel juhul tervenisti klaveriostu fondi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑