Koolipidusid hakkab saatma uus klaver!

Ammune unistus – uus kontsertklaver koolile on tänaseks päevaks täitunud.

Jõulude eel, mil ikka imesid juhtub, olid muusikaõpetajad Mare Parkala ja Urve Pihlak elevil. Koolimaja peauksest tõsteti sisse hinnaline kingitus. Olime kaua unistanud ja nüüd oli ta äkitselt kohal.

Uus klaver on võimekas Yamaha elektriklaver, mis suudab imiteerida kahte tänapäeva parimatest kontsertklaveritest ning lisaks kasutada elektroonilise muusika võimalusi nagu samplimine ning kaja- ja muud heliefektid.

Klaver suudab ka ise mängida –talle on sisse ehitatud 50 heliteost ning 303 õppelugu aitamaks omandada klaverimängu põhitõdesid. Loomulikult võimaldab elektriklaver klaverimuusikale lisada taustarütme ning lisaks klaverihäälele imiteerida veel 36 muusikariista mängimist.

Klaveriostuks andsid oma panuse ka õpilased. Annetades kohvikusse toodud kookide ja pirukate müügist saadud raha või 20% jõululaadal teenitud kasumist klaveriostuks.

Täna on klaver õp. Urve Pihlaku muusikaklassis ning rõõmustab oma ilusa kõla ja võimalustega nii õpetajat kui õpilasi. Peagi kohtume uue klaveriga kõik kooli aktustel ja pidudel!

 

Autor: Silvia Paluveer

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: